Robot kuchenny TOP 10 – ranking robotów kuchennych 2022

  • Publikacja: 21-09-2022 Zmodyfikowany: 25-11-2022
  • Kategoria: produkty Liczba wyświetleń: 4081
product-img
Treść sponsorowana
NIE PRZEPŁACAJ

Zamawiaj ulubione produkty z porównywarką cen CENEO

Sprawdź ceny Robot kuchenny

Najlepszy robot kuchenny? Tylko w zestawieniu Robot kuchenny TOP 10 - ranking robotów kuchennych 2022. Lista ta pozwoli Ci podjąć odpowiednią decyzję zakupową i sprawi, że korzystanie z takiego urządzenia, jak wielofunkcyjny robot kuchenny będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością.

Robot kuchenny TOP 10 – ranking robotów kuchennych 

Wielofunkcyjny robot kuchenny to rzecz, która przydatna jest naprawdę każdemu miłośnikowi gotowania. Na rynku istnieje wiele rodzajów robotów kuchennych przeznaczonych do przeróżnych czynności. Takim sprzętem jest np. robot kuchenny do gotowania czy robot kuchenny malakser (robot kuchenny z blenderem). Jednak większość takich urządzeniem jak multi robot kuchenny, jak sama nazwa wskazuje, łączy wszystkie te czynności. W poniższym rankingu TOP 10 przedstawione zostaną tylko najlepsze wielofunkcyjne roboty kuchenne. Więc jaki robot kuchenny wybrać?  Ranking robot kuchenny TOP 10 na pewno odpowie na to pytanie.

Rodzaje robotów kuchennych. Robot planetarny co to jest?

Jaka jest różnica między robotem kuchennym a robotem planetarnym? Robot planetarny co to jest? To urządzenie, które posiada specyficzny ruch mieszadeł, przypominający ruch planet wokół własnej osi. Określenie robot kuchenny i robot planetarny często stosowane jest zamiennie, jednak nie są to te same urządzenia. Nie każdy robot kuchenny posiada tak charakterystyczny ruch mieszadeł. Jednak każdy robot planetarny jest robotem kuchennym. Oprócz tego wyróżnia się też takie urządzenia robot kuchenny blender, czy zwykły mikser.

Funkcje robota kuchennego. Jaki robot kuchenny wybrać?

W 2022 roku robot kuchenny to prawdziwy „kombajn”, jeśli chodzi o urządzenia użytku domowego. Jest to zresztą normalne, ponieważ właściwie co parę miesięcy pojawia się nowy model robota kuchennego. Co powinien mieć więc dobry robot kuchenny 2022?

Na pewno powinien to być robot kuchenny z wysoką mocą – około 1300 W wzwyż, jednak zdarzają się tez słabsze roboty kuchenne przeznaczone do podstawowych zdań. Do tego, robot kuchenny 2022 powinien mieć funkcję mieszania ciasta, ubijania piany. Dobrze by też było, gdyby był to robot kuchenny z funkcją mielenia mięsa i tarcia ziemniaków, a także robot kuchenny blender. Najlepszy robot kuchenny 2022 powinien również posiadać kilka programów gotowania, smażenia i pieczenia, a także mieć funkcję tworzenia deserów i zup. 

Dobre marki robotów kuchennych

Polecane marki robotów kuchennych to między innymi firma MPM, Phillips, Bosch, Smeg, Eloctrolux, Kerch czy oczywiście Thermomix. Również roboty kuchenne Hoffen , roboty kuchenne Braun czy Moulinex tworzą dobre urządzenia kuchenne.  

Treść sponsorowana
NIE PRZEPŁACAJ

Zamawiaj ulubione produkty z porównywarką cen CENEO

Sprawdź ceny Robot kuchenny

Wielofunkcyjny robot kuchenny – ranking robot kuchenny TOP 10

10. Robot kuchenny Philips HR7776/90

Robot kuchenny Philips HR7776/90

Robot kuchenny Philips to po prostu dobry, zwykły robot kuchenny, nadający się idealnie do podstawowych czynności. Dzięki niemu można kroić, ugniatać ciasto i ubijać pianę, a także miksować składniki. Philips robot kuchenny posiada również zestaw dołączonych akcesoriów, jak hak i mieszadło. Ile kosztuje robot kuchenny Philips? Cena, jaką należy zapłacić za ten model robota, to około 1400 zł.

Podsumowanie

Każdy robot kuchenny przedstawiony w rankingu robot kuchenny TOP 10 to naprawdę dobry, wielofunkcyjny robot kuchenny, który ułatwia pracę w kuchni każdej kobiecie i każdemu mężczyźnie. Lista wielofunkcyjny robot kuchenny ranking pokazuje też roboty kuchenne z różnej półki cenowej – można znaleźć tu zarówno dobry tani robot kuchenny, jak i droższe urządzenia, z masą przydatnych funkcji. Z całą pewnością jednak każda osoba poszukująca takiego sprzętu, jak dobry robot kuchenny znajdzie tutaj coś dla siebie.