Fajny film na Netflix - najbardziej polecany film na Netflixie TOP 10

 • Publikacja: 30-08-2022 Zmodyfikowany: 20-10-2022
 • Kategoria: filmy Liczba wyświetleń: 1690
product-img

Uzyskaj informację o najlepszych filmach na Netflixie w 2022 roku. Ranking TOP 10 filmów Netflix przedstawia najciekawsze, najfajniejsze filmy na Netflixie jakie pojawiły się na tej platformie w lecie 2022.

Fajny film na Netflix - najbardziej polecany film na Netflixie 

Jaki jest TOP 10 filmów Netflix? Jest to jedno z pytań, jakie zadają sobie szczególnie nowi subskrybenci platformy Netflix. TOP 10 filmów na Netflix to zestawienie, które pozwala znaleźć idealny film do obejrzenia na wieczór, mając gwarancję, że na pewno się on spodoba - a w szczególności drugiej połówce. Jaki jest więc TOP 10 filmów na Netflix? I co warto obejrzeć na Netflix w 2022 roku?

Fajny film na Netflix — najbardziej polecany film na Netflixie

Jaki film na Netflix wybrać? Czasem ciężko zdecydować się, co obejrzeć na Netflixie. Bez wątpienia jednak można znaleźć na tej platformie ciekawy film. Netflix posiada również specjalne algorytmy, pozwalające znaleźć fajny film, idealny pod swój gust. Jakie są więc polecane filmy na Netflixie w 2022 roku?

Jeśli chodzi o nowości Netflix 2022, pojawiło się sporo tytułów, które z całą pewnością można uznać za dobre, polecane filmy na Netflix. Są to ciekawe filmy, posiadające interesującą fabułę, dobry scenariusz, a także świetną grę aktorską.

Ranking Netflix TOP 10 - fajne filmy na Netflixie 2022

 1. Film 365 dni: Kolejne 365 dni
  Film 365 dni: Kolejne 365 dni znalazł się w zestawieniu nie z racji tego, że jest najlepszy, ale dlatego, że jest naprawdę popularny film na Netflix. Polski film, opowiadający o losach Laury i Massimo, to od dwóch lat film znajdujący się w grupie najpopularniejsze filmy Netflix. Film dla dorosłych opowiada o wyżej wspomnianej parze, w której to on jest włoskim gangsterem, a ona dziewczyną z Polski, która przyjechała na wakacje do Włoch. Massimo porywa Laurę i daje jej ultimatum - ma 365 dni na pokochanie go. Jak na dość ostry film erotyczny Netflix mocno go promował, dzięki czemu znajduje się na pierwszym miejscu na liście top 10 filmów Netflix. 
 2. Gray Man 
  Gray Man to film Netflix, który został udostępniony w platformie 22 lipca. Gray Man opowiada o oficerze CIA, który przypadkiem odkrywa dość niebezpieczne i kompromitujące materiały na temat agencji. Jednak jego śladem wyrusza inny agent- bezwzględny, pozbawiony uczuć socjopata, który zaoferował nagrodę za jego schwytanie. Gray Man to z pewnością bardzo dobry, oraz polecany film na Netflixie w 2022 roku, ze względu głównie na grę Ryana Gosslinga oraz dobre efekty specjalne.
 3. W głowie kota Inside the Mind of a Cat
  Film W głowie kota to film dokumentalny Netflix, opowiadający oczywiście o życiu kotów i przeróżnych ich zachowaniach, wpływających właśnie na to, że tymi kotami są. Ten dobry dokument Netflix wypuścił dokładnie 18 sierpnia, i od tej pory doczekał się już dość sporej widowni i dużej oglądalności. Z całą pewnością jest to dokument, który musi obejrzeć każdy miłośnik kotów oraz osoby, które są posiadaczami tych zwierząt.
 4. Purpurowe serca Purple hearts
  Film Purpurowe serca z całą pewnością zalicza się do grupy najlepsze dramaty Netflix. Purpurowe serca to film opowiadający historię piosenkarki i żołnierza Marines, którzy decydują się na małżeństwo. Nie jest to jednak małżeństwo wynikające z miłości, a jedynie z rozsądku. Czy tej parze uda się pokonać przeciwności losu i zakochają się w sobie naprawdę? 
 5. Miłość dla dorosłych Kærlighed for voksne
  Miłość dla dorosłych to bardzo dobry thriller. Netflix opisuje go w ten sposób: „Cienka granica pomiędzy nienawiścią i miłością okazuje się nie do przejścia, gdy zona odkrywa trwający romans męża- a każde z nich gotowe jest, aby osiągnąć swój upragniony cel”. Ten dobry thriller na Netflixie ogląda się  szybko, ponieważ cały czas trzyma w napięciu i sprawia, że ciężko oderwać oczy od wartkiej akcji.
 6. Rzut życia Hustle
  Film Netflix Rzut życia swoją premierę miał w czerwcu, jednak obecnie również jest wart polecenia. Rzut życia opowiada o dość pechowym łowcy talentów, który odkrywa młodego koszykarza znajdującego się w dość ciężkiej sytuacji zarówno prywatnej, jak i zawodowej. Mężczyzna widzi w nim ogromny potencjał i chce go wprowadzić do NBA. Rzut życia to nowość Netflix, który z całą pewnością można obejrzeć, gdyż jest to ciekawy, wciągający film Netflix o uporze i sile marzeń. 
 7. Dzienna zmiana Day Shift
  Nowość Netflixa Dzienna zmiana to nowy film Netflix z Jamie Foxxem w głównej roli. Dzienna zmiana opowiada o łowcy wampirów, który ma zaledwie tydzień, aby zdobyć pieniądze, umożliwiające opłatę czesnego za naukę jego córki. Aby to zrobić, podejmuje pracę, jaką jest czyszczenie basenów- jednak jest to tylko przykrywka innego zajęcia- polowania na wampiry. Film Netflixa Dzienna zmiana musiał znaleźć się na liście Netflix top 10 ze względu na swój niebanalny scenariusz i dialogi. 
 8. Życie na krawędzi. Szalony świat Johna Mc Afee Running with the Devil: The Wild World of John McAfee
  Jeśli chodzi o Netflix, nowości pojawiają się bardzo często, ale nie zawsze są to dobre, polecane filmy. Netflix  w tym wypadku zrobił jednak wyjątek i końcem sierpnia udostępnił film dokumentalny opowiadający o życiu Johna Mc Afee - bardzo znanego twórcy programu antywirusowego o tym samym tytule. Mc Afee to komputerowy geniusz, który w dokumencie Netflixa pokazuje swoje naprawdę szalone życie, jego często nieszablonowe pomysły i niestandardowe zachowanie.
 9. Czas dla siebie Me time
  Nowa komedia Netflix Czas dla siebie opowiada o mężczyźnie, który pierwszy raz od dłuższego czasu ma do dyspozycji kilka zupełnie wolnych dni od żony i dzieci. Postanawia on wtedy nawiązać ponownie kontakt ze starym znajomym, a spędzony z nim weekend zupełnie zmienia jego świat. Czas dla siebie to naprawdę fajna komedia. Netflix wypuścił ją końcem sierpnia i w krótkim czasie stała się jednym z najchętniej oglądanych filmów na tej platformie. 
 10. Jennifer Lopez Half Time
  Dokument Netflix Halftime opowiada o Jennifer Lopez, wielkiej gwieździe muzyki pop. Jest to dokument opowiadający o cieniach i blaskach kariery Jennifer, trudach przebicia się na rynku oraz o tym, jak to jest być sławną żoną i matką. W dokumencie Netflixa wypowiadają się również inne popularne osoby, jak np. obecny mąż artystki Ben Affleck, ale również Tom Hanks czy piosenkarka Shakira.

Podsumowanie

Filmy ukazane w rankingu Netflix TOP 10 to filmy, które ukazały się na Netflixie od czerwca 2022 do Sierpnia 2022 (3 miesiące). Są to filmy, które warto obejrzeć, a także ciekawe produkcje Netflix, które można zobaczyć zarówno podczas romantycznego wieczoru, jak i w pojedynkę.