TOP gier na PS4

  • Publikacja: 16-09-2022 Zmodyfikowany: 30-11-2022
  • Kategoria: gry Liczba wyświetleń: 3119
product-img

Dowiedz się, w jakie gry na PlayStation 4 warto zagrać i które tytuły gier na PS 4 są najbardziej wciągające. Poniższy ranking TOP 10 gier na PS4 to najbardziej rzetelny ranking w Internecie.

TOP gier na PS4. Najlepsze gry na PS4 2022

PlayStation 4, w skrócie PS 4, to wciąż jedna z najpopularniejszych konsol gamingowych na świecie. Gry na PS 4 charakteryzują się bardzo dobrą grafiką i świetną fabułą, przez co są wciągające i gracz nie może oderwać się od nich na długie godziny. Najlepsze TOP gry PS 4 ujęte są w poniższym rankingu – na pewno każdy gracz będzie zadowolony z rozgrywki w każdy wymieniony tytuł.  

Gry dla dzieci PS4 – czy istnieją dobre gry na PlayStation 4 dla dzieci?

Często poszukiwaną kategorią gier na PS4 są gry dla dzieci. PS4 obsługuje kilka, jeśli nie kilkanaście tytułów gier dla najmłodszych. Jakie więc są gry na Playstation 4 dla dzieci

Najpopularniejsza chyba gra dla dzieci (ale też dorosłych), a raczej cała seria gier, to gra The Sims. Zarówno The Sims 2, The Sims 3 czy The Sims 4 to gry uwielbiane przez dzieci, jak i nastolatków w każdym wieku. Jednak również dorośli lubią zatracić się w tworzeniu rodzin czy budowaniu i urządzaniu domu dla swoich Simów. Cała seria gier The Sims dostępna jest dla dzieci od lat 12.

Kolejna dobra gra dla dzieci na PS 4 to gra Lego Marvel Super Heroes. Gra Lego PS 4 uczy dzieci strategicznego myślenia, a do tego jest to po prostu dobra gra na PS4, wciągająca młodsze grono użytkowników. Familijne gry ogółem cieszą się dużym zainteresowaniem, jeśli chodzi o jakiekolwiek gry na konsole dla dzieci. 

Inna bardzo popularna gra Playstation dla dzieci to gra Psi Patrol: Rusza Do Akcji. Jest to gra już dla dzieci od 3 roku życia, a także gra zręcznościowa — PS 4 to idealna konsola do tego typu zabawy.

10. Spider- Man Marvel Gra PS 4, 2022

Spider- Man Marvel Gra PS 4, 2022

Spider Man gra na Ps4 to tytuł, którego bohaterem jest bardzo lubiany i popularny bohater Marvela - tytułowy Spider Man. Gra cechuje się bardzo dobrymi efektami wizualnymi oraz doskonałą grafiką. Nowy Jork, a więc miasto, w którym rozgrywa się akcja gry, zostało doskonale odwzorowane, a skoki czy przemieszczanie się pomiędzy budynkami i wieżowcami to prawdziwa przyjemność. Gra na Ps4 Spiderman to trzecioosobowa, gra akcji, w której możliwe są przeróżne ruchy głównego bohatera, jak np. przyklejenie się do ściany, a także szalone akrobacje i widowiskowe sceny walki.

Podsumowanie

Gry Playstation 4 to z całą pewnością gry zapewniające długie godziny zabawy, świetną fabułę oraz bardzo dobrą grafikę. Konsola PS 4 do tej pory jest jedną z najchętniej wybieranych konsol w Polsce i na świecie, a świadczy o tym liczba sprzedanych gier i liczba zadowolonych z nich użytkowników. Gry pokazane w powyższym rankingu TOP 10 gier na PS 4 na pewno zadowolą każdego gracza gier video.