Najlepsze seriale HBO MAX TOP 10

  • Publikacja: 04-08-2022 Zmodyfikowany: 28-11-2022
  • Kategoria: filmy Liczba wyświetleń: 3913
product-img

Uzyskaj informację o najlepszych serialach HBO MAX, dostępnych na tej platformie dzięki usłudze płatnej subskrypcji. Najlepsze seriale tylko w rankingu TOP 10 seriali HBO. Dowiedz się też, ile kosztuje miesięczny abonament za HBO MAX, oraz jak go opłacić.

Najlepsze seriale HBO Max - ranking 2022

HBO to jeden z najlepszych kanałów telewizyjnych, a samo HBO MAX (wcześniej HBO GO), to najstarszy serwis streamingowy na świecie. Oferta HBO MAX jest bardzo szeroka i każdy kinoman znajdzie w niej coś dla siebie. 

HBO oferuje bogatą ofertę zarówno filmów, jak i seriali. Jako że jest to najstarsza usługa telewizyjna funkcjonująca na modelu subskrypcji, od wielu lat produkuje ona naprawdę dobre filmy i seriale. W takim razie, jakie są najlepsze seriale HBO? Co warto obejrzeć na HBO? Ile kosztuje usługa HBO w Polsce?

HBO cena abonamentu 2022

Ile kosztuje HBO MAX na miesiąc? To pytanie jako pierwsze zadają sobie potencjalni użytkownicy HBO. Cennik tej platformy streamingowej jest następujący:

  • cena za jeden miesiąc subskrypcji HBO MAX (dawniej HBO GO) – 24,99 zł

Należy nadmienić, że pierwsze 7 dni subskrypcji HBO jest darmowe. Aby opłacić abonament HBO, należy podać numer karty płatniczej, z której to co miesiąc pobierana będzie opłata. Następne płatności pobierane są już automatycznie, chyba że użytkownik anuluje subskrypcję serwisu. Abonament HBO można opłacić również za pomocą PayPal. Jak anulować subskrypcję HBO? W przypadku rezygnacji z subskrybowania HBO wystarczy zgłosić ten fakt w aplikacji lub na stronie HBO. Należy oczywiście zrobić to na zalogowanym indywidualnym koncie użytkownika. Rezygnacja z abonamentu HBO następuje już od rozpoczęcia nowego miesiąca. 

Ranking TOP 10 seriali HBO. Najlepsze seriale HBO 2022

10. Serial Wielkie kłamstewka/Big Little Lies, 2017

Serial Wielkie kłamstewka/Big Little Lies, 2017

Na miejscu 10 rankingu TOP 10 seriali HBO uplasował się serial Wielkie kłamstewka. HBO udostępniło go swoim widzom w 2017 roku, i od tej pory zajmuje wysokie miejsca na listach najlepszych seriali. O czym jest serial Wielkie Kłamstewka? Fabuła tej dwu - sezonowej produkcji opowiada o pozornie idealnym życiu 3 matek- które jednak diametralnie się zmienia, gdy w ich miasteczku dochodzi do przerażającej zbrodni. Brawurowa rola Nicole Kidman i Reese Whiterspoon sprawiają, że jest to serial, który koniecznie trzeba zobaczyć.

Podsumowanie

Seriale przedstawione w powyższym rankingu TOP 10 seriali HBO to bardzo dobre seriale, które cieszą się olbrzymią popularnością i oglądalnością na całym świecie nawet kilkanaście lat po zakończeniu ich produkcji. Najlepsze seriale HBO na długo zapadają w pamięć, a fakt, że są to seriale polecane przez krytyków, sprawia, że musiały znaleźć się w rankingu TOP 10.