TOP 10 telewizorów - najlepszy telewizor do 2000 zł

  • Publikacja: 08-09-2022 Zmodyfikowany: 27-10-2022
  • Kategoria: produkty Liczba wyświetleń: 2550
product-img
Treść sponsorowana
NIE PRZEPŁACAJ

Zamawiaj ulubione produkty z porównywarką cen CENEO

Sprawdź ceny Telewizorów

Poszukując nowego telewizora dla siebie, koniecznie przeczytaj poniższy ranking TOP 10 telewizorów do 2000 zł. Dowiedz się, które modele TV to tanie i dobre telewizory, dzięki którym obejrzysz swoje ulubione programy telewizyjne, a także najlepsze filmy na Netflixie czy HBO MAX.

TOP 10 telewizorów- najlepszy telewizor do 2000

Dobry telewizor to podstawowy sprzęt użytkowy w wielu domach. Nic w tym dziwnego- w końcu w 2022 telewizor nie służy tylko oglądaniu jedynie telewizji. Obecnie większość nowych telewizorów to telewizory z Internetem, a co za tym idzie, można odtwarzać na nich programy Netflixa, HBO, czy chociażby słuchać muzyki z YouTube czy Spotify. 

Często jednak można znaleźć takie sprzęty w wysokiej cenie, co niestety nie zawsze odpowiada osobom poszukującym. Najpopularniejsze telewizory również osiągają wysokie ceny. Wiec jak wybrać dobry telewizor? Czy można kupić tani dobry telewizor w 2022 roku? Jaki najlepszy telewizor dostępny jest  w sklepach? Poniższy ranking top 10 telewizorów na pewno odpowie na te pytania. 

Jak wybrać dobry telewizor? Telewizory TOP 10.

Co powinien mieć dobry telewizor w 2022 roku? To pytanie z całą pewnością zadała sobie każda osoba, poszukująca nowego telewizora. Z całą pewnością istnieje kilka funkcji, które to powinny znaleźć się w telewizorze do 2000 zł. To między innymi:

Smart TV

Co to jest Smart TV? Telewizory Smart TV to wielofunkcyjne urządzenia telewizyjne nowej generacji. Dzięki Smart TV można oglądać filmy czy seriale z dowolnej platformy typu Netflix, czy YouTube. Telewizory Smart Tv łączą się z Internetem czy poprzez Bluetooth, i umożliwiają odtwarzanie różnych programów w bardzo wysokiej jakości.

Dzięki technologii Smart TV możliwe jest też podłączenie telefonu do telewizora, bądź sterowanie telefonem jak pilotem i obsługiwanie TV za jego pomocą.

Rozdzielczość 4K lub rozdzielczość 8K / rozdzielczość Full HD

Jaka rozdzielczość telewizora najlepsza w 2022 roku? 4K czy 8K? Im lepsza jest rozdzielczość telewizora, tym lepszy jest komfort oglądania telewizora. Rozdzielczość 8K pozwala widzowi widzieć film i seriale w takiej rozdzielczości, jaką widział producent i ekipa podczas jego kręcenia. Ciężko jednak znaleźć dobry telewizor do 2000 zł w technologii 8K- dużo częściej widuje się telewizory 4K, a ten parametr telewizora również oferuje bardzo wysoka jakość obrazu. Najpopularniejsza w tanich telewizorach jest jednak rozdzielczość Full HD, która również oferuje naprawdę wysoką jakość obrazu. 

Matryca telewizora

Jaka matryca telewizora jest najlepsza w 2022 roku? Obecnie produkowane telewizory posiadają 3 rodzaje matryc, co przekłada się na 3 rodzaje telewizorów. Wyróżnia się zatem telewizory LED, telewizory QLED oraz telewizory OLED. W telewizorach do 2000 zazwyczaj można znaleźć technologię LED, która umożliwia komfortowe oglądanie programów, seriali i filmów- telewizor tani i dobry nie potrzebuje tak naprawdę lepszej rozdzielczości. 

Najlepsze marki telewizorów 2022

Oprócz pytania, jaki telewizor najlepiej kupić, warto też zapytać, jakiego producenta TV wybrać. Najlepsze firmy telewizorów to nie tylko giganci sprzętów AGD jak np. Samsung, LG czy Philips. W 2022 roku istnieje wiele firm produkujących telewizory, które można określić jako naprawdę dobre, o ile nie najlepsze marki telewizorów. Obecnie, wśród takich firm można wyróżnić między innymi firmę HiSense (która jest bardzo dużym i znanym producentem elektroniki w Azji), Telefunken, Xiaomi, Lin czy TLC. Coraz bardziej znana jest też firma Hitachi. Jeśli zaś chodzi o polskie marki telewizorów, to tutaj wyróżnia się firma Manta. Jest to chyba jedna polska marka, produkująca nie tylko telewizory, ale również inną elektronikę oraz sprzęt AGD.

Kolejne najlepsze marki telewizorów to oczywiście Sony, Panasonic, Sharp, Toshiba czy mniej znana niemiecka firma Blaupunkt.

Gdzie najlepiej kupić telewizor. Jak kupić dobry telewizor?

Telewizor najlepiej kupić w sklepie z elektroniką użytkową i AGD. Myśląc o zakupie nowego telewizora, najlepiej jest wybrać się osobiście do takiego sklepu, aby zobaczyć na żywo, jak wygląda dany sprzęt i jaką posiada jakość wyświetlania obrazu. Jest to bardzo ważne, aby uniknąć rozczarowania i ewentualnego zwrotu produktu do sprzedawcy. Nie poleca się zakupu takiego sprzętu tak telewizor w Internecie- ponieważ bardzo łatwo można trafić na nieuczciwego sprzedawcę lub uszkodzony towar. Natomiast, kiedy najlepiej kupować telewizory? Warto czekać na różne promocje sezonowe, typu Black Friday lub Cyber Monday- wtedy na pewno znajdzie się dobry telewizor w rozsądnej, niskiej cenie.

 

Treść sponsorowana
NIE PRZEPŁACAJ

Zamawiaj ulubione produkty z porównywarką cen CENEO

Sprawdź ceny Telewizorów

TOP 10 telewizorów - najlepszy telewizor do 2000 RANKING

10. Telewizor Samsung UE32T5302CK DVB-T2/ HEVC, 1299 zł

Wyszkaj Telewizor w najniższej cenie na ceneo.plTelewizor Samsung UE32T5302CK DVB-T2/ HEVC, 1299 zł

Telewizor Samsung to dobry tani telewizor 32-calowy. Telewizor posiada rozdzielczość Full HD, a do tego posiada on technologię Smart TV. Częstotliwość odświeżania ekranu w tym telewizorze wynosi 50 Hz, a sam obraz wyświetlany jest w technologii LED. Jedyne, co jest słabsze w tym telewizorze to dźwięk- nie jest on tak czysty i głośny jak w przypadku niektórych telewizorów dostępnych na rynku, jednak większości osobom na pewno nie będzie to przeszkadzało. Należy przyznać, że jest to dobry niedrogi telewizor w 2022 roku.

Podsumowanie

Powyższy ranking TOP 10 telewizorów opisuje najlepsze telewizory do 2000, które sprawdzą się do codziennych zajęć jak np. oglądanie telewizji czy odtwarzanie YouTube. Ranking TOP 10 telewizorów pokazuje również, że wciąż można znaleźć tani i dobry telewizor w wielu sklepach, a także nie wydawać dużych sum pieniędzy, aby znaleźć naprawdę dobry sprzęt. Polecane telewizory 2022 mają w większości wszystkie niezbędne funkcje, pozwalające na naprawdę komfortowe korzystanie z TV.