Podkłady do twarzy – ranking najlepsze podkłady TOP 10

  • Publikacja: 25-08-2022 Zmodyfikowany: 28-11-2022
  • Kategoria: produkty Liczba wyświetleń: 3555
product-img

Ranking TOP 10 podkładów do twarzy zawiera dziesięć propozycji przetestowanych podkładów, wśród których każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Dowiedz się, który podkład do twarzy to najlepszy podkład na rynku dzięki najbardziej rzetelnemu rankingowi fluidów TOP 10 w internecie.

Podkłady do twarzy – ranking najlepsze podkłady TOP 10

Podkład do twarzy to najważniejszy kosmetyk dla większości kobiet, którego nie może zabraknąć w ich kosmetyczce. Podkład do twarzy ujednolica cerę, matowi ją, a także sprawia, że cienie do powiek, tusz do rzęs czy makijaż brwi wygląda po prostu lepiej. Wiele kobiet przez większość swojego życia szuka idealnego podkładu dla siebie, a metoda prób i błędów nie zawsze się sprawdza - pieniędzy ubywa, a właściwego kosmetyku wciąż nie ma. Z tego właśnie powodu powstał poniższy ranking TOP 10 najlepsze podkłady, który przedstawia 10 fluidów o najlepszym działaniu i formule. W zestawieniu znalazły się sprzedażowe hity i prawdziwe perełki wśród podkładów do twarzy oraz te podkłady, które polecane są wśród blogerek i na Instagramie. Z całą pewnością każda kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.

Dobry podkład  do twarzy - czym charakteryzuje się dobry podkład?

W dobie Instagrama i wszechobecnych filtrów stało się jasne, że idealna cera bez przebarwień jest podstawą w perfekcyjnym wyglądzie każdej kobiety. Jednak upiększanie się za pomocą programów i retuszu komputerowego nie jest rzeczą pozytywnie ocenianą i działa źle na psychikę szczególnie młodych osób. Z tego powodu firmy kosmetyczne prześcigają się w tworzeniu coraz to nowych, bardziej zaawansowanych podkładów, dających twarzy pełne krycie przy zachowaniu maksymalnego efektu naturalności.

Dobry podkład oprócz krycia niedoskonałości powinien również działać, w zależności od potrzeb skóry, matująco lub nawilżająco. Należy jednak wziąć pod uwagę, że w 2022 roku trendy kosmetyczne wyraźnie wskazują, że skóra twarzy musi być rozświetlona, a cały makijaż powinien utrzymany być w stylistyce glow. Nie wskazany jest tępy, mocny mat na twarzy, który postarza cerę i uwidacznia wszelkie nierówności i fakturę skóry.

Właściwości dobrego podkładu

Skoro wiadomo już, że dobry podkład na twarzy powinien mieć dobre krycie przy zachowaniu naturalnego wyglądu i najlepiej by było, aby delikatnie rozświetlał cerę, to jakie jeszcze właściwości powinien mieć dobry podkład? Na pewno fajny podkład do twarzy powinien długo się utrzymywać bez konieczności poprawek po kilku godzinach, a więc powinien to być trwały podkład do twarzy. Obecnie, najtrwalsze podkłady do twarzy utrzymują się na cerze nawet do 24 godzin! Dzięki temu osoba pomalowana ma gwarancję perfekcyjnego wyglądu przez dzień i nie musi się stresować dokładaniem makijażu w razie potrzeby.

Podkłady przedstawione w poniższym rankingu TOP 10 podkładów spełniają wszystkie te potrzeby, a do tego są to zarówno tanie dobre podkłady, jak i podkłady selektywne, dzięki czemu każda z Pań wybierze coś dla siebie.

Najlepsze podkłady do twarzy - ranking TOP 10 podkładów

10. Podkład Catrice, HD Liquid Coverage

Podkład Catrice, HD Liquid Coverage

Podkład Catrice HD to znany już chyba wszystkim podkład, o którym powstała niezliczona ilość recenzji i opisów. Catrice HD to podkład o bardzo mocnym kryciu, a do tego jest on długotrwały i zapewniający matowy wygląd skórze. Z tej racji, że HD Liquid Coverage to podkład, który dobrze kryje - dlatego też powinien być stosowany z rozwagą u osób mających cerę skłonną do niedoskonałości, ponieważ może nasilić trądzik i spowodować pogorszenie stanu cery.

Podsumowanie

Jak zostało już wcześniej wspomniane, podkłady znajdujące się na liście TOP 10 najlepsze podkłady to dobre fluidy do twarzy, charakteryzujące się zarówno kryciem, jak i naturalnym wyglądem cery. Są to tez podkłady z różnej półki cenowej - zarówno podkłady tanie, jak i te droższe - po to, aby każda kobieta, czytająca ranking TOP 10 mogła znaleźć w nim coś dla siebie.