TOP frezarki do paznokci. Frezarka do paznokci jaką wybrać?

  • Publikacja: 19-10-2022 Zmodyfikowany: 25-11-2022
  • Kategoria: produkty Liczba wyświetleń: 5395
product-img
Treść sponsorowana
NIE PRZEPŁACAJ

Zamawiaj ulubione produkty z porównywarką cen CENEO

Sprawdź ceny Frezarka do paznokci

Poniższe zestawienie Frezarka do paznokci ranking 2022 przedstawia obecnie najlepsze frezarki do paznokci na rynku. Szukając takiego sprzętu, jak dobra frezarka do paznokci warto przyglądnąć się modelom z listy Frezarka TOP 10.

TOP frezarki do paznokci. Najlepsze frezarki do paznokci

Profesjonalna frezarka do paznokci to sprzęt, który jest wręcz podstawą w salonie manicure. Dzięki frezarce do paznokci możliwe jest szybkie usunięcie manicure hybrydowego, a także opiłowanie paznokci żelowych oraz ich skrócenie. Obecnie jednak nie tylko salony kosmetyczne używają frezarek – pojawiają się one coraz częściej i w domach. Frezarka do użytku domowego charakteryzuje właściwie ta samą specyfikacją, jak profesjonalna frezarka do paznokci. W rankingu Frezarka TOP 10 zostaną omówione najlepsze frezarki do paznokci 2022.

Jaka frezarka do paznokci do użytku domowego będzie najlepsza? 

Dobre frezarki do paznokci charakteryzują się określoną specyfikacją. Należy jednak najpierw omówić zalety frezarki, wynikające z jej użytkowania. Co daje używanie frezarki?

Oszczędność czasu i wygoda

Domowa frezarka do paznokci pozwala oszczędzić naprawdę sporo czasu, jeśli mowa o usunięciu starej stylizacji żelowej lub hybrydowej. Frezarka sprawia, że stylizacja hybrydowa zostanie usunięta znacznie szybciej, niż miałoby to miejsce przy użyciu acetonu. Zresztą nie da się ukryć – podczas wyboru „frezarka czy aceton” zdecydowanie wygrywa pierwsza opcja. Aceton niesamowicie niszczy i wysusza płytkę paznokcia, czyniąc ją wrażliwą i suchą. Właściwie używanie frezarki niweluje ten problem i sprawia, że paznokcie pozostają w naprawdę dobrej kondycji.

Precyzja i wielofunkcyjne działanie 

Profesjonalna frezarka do paznokci pozwala nie tylko, na szybkie ściągniecie stylizacji, ale również na opracowanie skórek. Na rynku dostępne są różne frezy do paznokci. Rodzaje frezów do paznokci i ich kształt zależne są głównie od ich zastosowania. Profesjonalne frezy do paznokci to albo diamentowe frezy do paznokci, albo frezy do paznokci ceramiczne lub frezy z węglika spiekanego. Manicure frezarkowy poprawnie wykonany jest niezwykle estetyczny i wyraźnie poprawia wygląd paznokcia. 

Rezygnacja z acetonu - niewątpliwa zaleta

Jak już zostało wcześniej wspomniane, aceton niszczy paznokcie i sprawia, że stają się one kruche i podatne na zniszczenia. Ściąganie hybrydy za pomocą acetonu jest też bardziej pracochłonne i długotrwałe, a także generuje potrzebę używania innych produktów – między innymi folii do owinięcia paznokci oraz bezpyłowych wacików kosmetycznych.

Jaką frezarkę do paznokci wybrać?

Aby usuwanie starej hybrydy było łatwe, należy wybrać dobry sprzęt i wiedzieć, jaką frezarkę do paznokci kupić. Obecnie sklepy internetowe, jak i stacjonarne oferują duży wybór frezarek do paznokci, jednak nie zawsze sprzęt, który opisywany jest jako najlepszy, rzeczywiście taki będzie. Jaka zatem musi być najlepsza frezarka do paznokci dla początkujących i nie tylko? Jakie są najważniejsze kryteria doboru frezarki? 

Moc frezarki do paznokci

To, że frezarka do paznokci do użytku domowego nie będzie stosowana jako profesjonalna frezarka do paznokci, nie znaczy, że może być to sprzęt słaby i kiepskiej jakości. Jaka moc frezarki do paznokci jest optymalna? Do użytku domowego doskonale sprawdzi się frezarka 35 W i więcej. Jest to optymalna moc frezarki do paznokci, która pozwala na bezpieczne ściągniecie hybrydy. Warto również przyjrzeć się takiemu sprzętowi jak frezarka 45W.  Moc frezarki 45 W pozwoli na sprawne usunięcie żelu i akrylu. Dzięki niej także możliwe jest szybkie wykonanie pedicure. Frezarka 45W to zazwyczaj już profesjonalna frezarka do paznokci, używana w salonach kosmetycznych. 

Regulacja kierunku pracy frezarki

Dobra frezarka do paznokci powinna posiadać również funkcję regulacji kierunku pracy – w prawo i w lewo. Pozwala to na dopasowanie ruchu frezów do swoich własnych preferencji. Szczególnie jest to ważny element, gdy następuje własnoręczne ściąganie hybrydy – dużo łatwiej operuje się frezarką, gdy jej wiertło może zmienić kierunek obrotów. 

Frezarka łatwa w obsłudze 

Poręczna frezarka do paznokci, a to tego frezarka łatwa w obsłudze doskonale sprawdzi się do samodzielnego usuwania hybrydy w domu. Im większa wygoda w używaniu frezarki, tym częściej będzie się po nią sięgać. Warto wybrać taki model frezarki, który pozwoli na ściągniecie i wymianę frezu za pomocą jednego ruchu – ułatwi to znacząco pracę i skróci czas jej wykonywania. 

Liczba obrotów frezarki

Dobra frezarka do paznokci dla początkujących powinna posiadać dużą liczbę obrotów na minutę. Dzięki regulacji obrotów możliwe jest płynne przejście i zmiana mocy dociskanego wiertła do paznokcia. Im większe obroty frezarki, tym szybciej dana stylizacja zostanie ściągnięta, a skórki usunięte.

Cena frezarki do paznokci. Ile kosztuje frezarka do paznokci?

Czy dobra tania frezarka do paznokci istnieje? Oczywiście. Na rynku dostępne są tanie dobre frezarki do paznokci, które w niczym nie ustępują ich drogim, markowym odpowiednikom. Markowe frezarki do paznokci często mają dłuższą gwarancję i są to też mocne frezarki, ale nadają się zazwyczaj do użytku profesjonalnego. Ile kosztuje frezarka do paznokci do domu? Ceny są zróżnicowane, jednak w cenie do 350 zł można znaleźć odpowiedni dla siebie, dobry sprzęt. 

Odpowiadając więc na pytanie, jaka frezarka do paznokci do użytku domowego i ogólnie jaka frezarka do paznokci będzie najlepsza, należy wziąć pod uwagę wszystkie powyższe podpunkty i zastanowić się, czego oczkuje się od takiego sprzętu, jakim jest dobra frezarka do paznokci oraz na jaki wydatek można sobie pozwolić przy jej zakupie.

Frezarka do paznokci jak używać

Używanie frezarki do paznokci nie jest wcale tak prostą sprawą, jakby mogło się to wydawać. Dobra frezarka do paznokci zabezpiecza przed drżeniem i odbiciami w ruchu, przez to jest bezpieczniejsza w używaniu. Na pytanie, jak używać frezarki do paznokci, najpierw należy stwierdzić, do jakiej czynności będzie ona przeznaczona — czy do ściągania żelu, czy do usuwania manicure hybrydowego, lub do odsuwania skórek. Z frezarką należy obchodzić się delikatnie — każdy, nawet najmniejszy nieprawidłowy ruch może spowodować zranienie lub skaleczenie. Należy więc najpierw zapoznać się z dedykowanym szkoleniem odnośnie manicure, które rozwieje wszelkie wątpliwości i pokaże, jak używać frezarki w bezpieczny sposób

Treść sponsorowana
NIE PRZEPŁACAJ

Zamawiaj ulubione produkty z porównywarką cen CENEO

Sprawdź ceny Frezarka do paznokci

Frezarka TOP 10 – Frezarka do paznokci ranking 2022

10. Frezarka do paznokci Neonail Mini 12

Frezarka do paznokci Neonail Mini 12

Frezarka Neonail Mini to dość tania frezarka o mocy 12 W. Mini frezarka do paznokci posiada jedynie rączkę, a żeby włączyć zasilanie, należy podpiąć ją do komputera lub ładowarki USB. Mini frezarka 12 W posiada w zestawie 5 różnych frezów oraz 6 nakładek ścierających. Oprócz poręcznego wyglądu wielką zaletą frezarki jest wspomniana wcześniej cena – kosztuje ona bowiem około 150 zł.

Podsumowanie

Wszystkie frezarki zaprezentowane w rankingu Frezarka TOP 10, to frezarki nadające się idealnie zarówno do użytku domowego, jak i nawet profesjonalnego. Należy pamiętać, że wybór odpowiedniej frezarki powinien być zgodny z własnymi preferencjami, a samo jej używanie ostrożne i delikatne.