Erotyczne zabawki dla mężczyzn — najlepsze męskie gadżety erotyczne 2023

  • Publikacja: 06-03-2023 Zmodyfikowany: 06-03-2023
  • Kategoria: erotyka Liczba wyświetleń: 4797
product-img

Najlepsze gadżety erotyczne dla facetów 2023 — dowiedz się, które zabawki warto kupić, aby sprawić sobie maximum przyjemności — a być może partnerka również na tym skorzysta?

Ranking gadżetów erotycznych dla Niego – TOP 10 zabawek erotycznych dla faceta. 

Męskie zabawki erotyczne stają się tak samo popularne, jak te typowo kobiece. Wykorzystuje się je zarówno do seksu z partnerką, jak i do współżycia homoseksualnego, czy seksu solo (masturbacji). Przykładowo, masażery prostaty silnie intensyfikują przyjemność, a także sprawiają, że niejako wkracza ona na „inny tor”. Pierścienie wibrujące czy inne nakładki intymne również potrafią znacznie odmienić życie seksualne! Dzisiejszy ranking TOP 10 zabawek erotycznych dla mężczyzn pokaże najlepsze erotyczne gadżety dla płci brzydszej, które mogą dostarczyć przyjemności również kobiecie czy osobie partnerskiej.

Co to są gadżety erotyczne? 

Gadżety erotyczne, czy też inaczej zabawki erotyczne, to przeróżne produkty, których przeznaczenie jest jednoznacznie: używa się ich w celach erotycznych, a mają za zadanie zaspokojenie siebie lub partnerki. W każdym razie, gadżety erotyczne jednoznacznie służą do intensyfikacji przyjemności seksualnej. Oto kilka propozycji produktów, jakimi są seksualne zabawki do sypialni

  • Kulki gejszy – kulki gejszy są zestawem kulek i wprowadzane są do pochwy lub odbytu w celu wzmocnienia ścianek mięśni Kegla. Stosowane głównie przez kobiety, jednak znajdą zastosowanie również i u mężczyzn w celu ogólnej penetracji odbytu. 
  • Wszelkiego rodzaju łańcuchyłańcuchy na piersi czy też łańcuchy na szyję (traktowane jako tzw. obroża, smycz) są uznawane za kontrowersyjne gadżety seksualne, jednak znajdują swoich zwolenników wśród fanów ostrzejszych zabaw. Łańcuchy takie mogą również być przymocowywane do innych łańcuszków i pasków, a te z kolei przymocowuje się pierścieniami np. do sutków. Jak zostało już wspomniane, łańcuchy są idealne podczas prób seksu dominującego i tego z elementami BDSM,  
  • Kajdanki – kajdanki to często wymieniany przedmiot, dzięki któremu życie seksualne może naprawdę ulec znaczącej odmianie. Kajdanki to zabawka erotyczna, która niebywale dodaje współżyciu pikanterii. Za ich pomocą możliwe jest przykucie partnera do łóżka, co skutkuje niejako „poddaniem się” podczas stosunku seksualnego. Kajdanki są więc elementem dominacji i idealnie nadają się dla osób, które lubią seks w klimacie całkowitej lub częściowej uległości. 
  • Olejki do masażu — wprawdzie olejki do masażu nie są typowym gadżetem erotycznym, jednak zazwyczaj ich użycie prowadzi prosto do sypialni. Idealnie sprawdzą się dla osób — w tym także mężczyzn, którzy lubią dotyk i zmysłowy masaż ciała.  
  • Wibratory i masażery — wspomniane na samym początku, są chyba najpopularniejszymi i najbardziej znanymi zabawkami erotycznymi. Męskie wibratory służą zazwyczaj do penetracji analnej i można je znaleźć w różnych kształtach, kolorach, a do tego wykonane są z różnego typu materiału — który może idealnie odwzorowywać wygląd i fakturę naturalnego penisa. 

Gdzie kupić męskie gadżety erotyczne?

Gadżety erotyczne dostępne są w większość sklepów erotycznych, zarówno stacjonarnie, jak i przez internet. Dla osób nieśmiałych poleca się zakup poprzez sex-shopy dostępne w sieci, które gwarantują dyskretną dostawę oraz pełna anonimowość. Należy pamiętać, że każda osoba posiada inne preferencje co do erotycznych zabawek i należy stosować je z rozwagą oraz wyczuciem. Również tego typu zabawek nie powinno używać się bez dokładnego zapoznania z instrukcją lub w ogóle się do niej nie stosując — ponieważ nie jest to niestety bezpieczne. Męskie gadżety erotyczne, które opierają się na elektrostymulacji mogą być niebezpieczne dla pewnej grupy ludzi, a stosowane nieuważnie i bez należytych środków ostrożności mogą wywołać naprawdę przykre konsekwencje zdrowotne. 

Natomiast, stosowanie gadżetów erotycznych zgodnie z ich przeznaczanie nie powinno powodować żadnych przykrych dolegliwości, a jedynie zwiększać przyjemność seksualną i wprowadzić współżycie na całkowicie nowy, lepszy tor — obojętnie czy solo, czy w parach.  

Najlepsze męskie gadżety erotyczne 2023

10. Fleshlight girls – pochwa Gina Valentina Stellar

Fleshlight girls – pochwa Gina Valentina Stellar

Sztuczna pochwa Fleshlight to jeden z najczęściej kupowanych produktów marki na świecie - jeśli chodzi oczywiście o męskie gadżety erotyczne. Sztuczna pochwa Gina Valentina to praktycznie replika prawdziwej damskiej pochwy - ponieważ została wykonana z odlewu waginy realnej gwiazdy porno. Do tego, sztuczna pochwa Flaslight jest bardzo łatwa w czyszczeniu, a także jest miła i przyjemna w dotyku. Sam materiał, z którego została wykonana jest nietoksyczny i nie alergizujący.

Podsumowanie

Wybór takiego urządzania, jak dobry gadżet erotyczny dla mężczyzny nie jest łatwym zadaniem, jednak Ranking najlepszych zabawek erotycznych 2023 na pewno ułatwi decyzję o zakupie tej odpowiedniej - lub odpowiednich. Każdy przedmiot opisany w zestawieniu – masażer prostaty, nakładki wibrujące na penisa czy żel intymny, zostały gruntowanie przebadane i są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu. Dzięki temu kupujący dostaje gwarancje zakupu sprawdzonego urządzania/produktu, zarówno pod względem jego awaryjności, jak i komfortu stosowania. Należy jednak pamiętać, że urządzenia takie jak zabawki erotyczne dla mężczyzn są wciąż dość kontrowersyjne i potrzeba ich zakupu oraz ewentualnego stosowania z partnerem powinny dokładnie omówione, aby nie naruszyć strefy komfortu drugiej połówki.