Fantazje seksualne kobiet - o czym fantazjują kobiety?

  • Publikacja: 25-02-2023 Zmodyfikowany: 25-02-2023
  • Kategoria: erotyka Liczba wyświetleń: 537
product-img

O czym marzą kobiety? Jakie są fantazje seksualne kobiet? Ranking Najlepsze fantazje erotyczne odpowie na te pytania.

Najlepsze fantazje erotyczne – ranking fantazji erotycznych TOP 10

Nie ma chyba osoby, a już na pewno kobiety, która nie ma żadnych fantazji seksualnych i chociaż czasem nie pogrąża się w erotycznych marzeniach. Fantazje seksualne mogą mieć jednak naprawdę różnorodną tematykę i wprawiać niektóre osoby w osłupienie lub nawet zażenowanie. Do wielu rzeczy ciężko jest się przyznać, chociaż marzy się o nich intensywnie już od wielu, wielu lat — a inne myśli erotyczne pozostają tylko w sferze marzeń, a chęć spełnienia ich w rzeczywistości praktycznie w ogóle nie występuje. Jakie są więc najczęstsze fantazje erotyczne kobiet? O czym fantazjują kobiety?  Zestawienie TOP 10 fantazji erotycznych z całą pewnością odpowie na te pytania.  

Fantazje erotyczne – co to są fantazje seksualne? Czy fantazji seksualnych należy się wstydzić?

Fantazje seksualne to nic innego, jak cykliczne myśli dotyczące kwestii seksualnych, powodujące przyjemność. Słowo fantazja wywodzi się z języka greckiego (phantasia), co znaczy po prostu wyobrażenie. Jak zostało już wspomniane, fantazja to wyśniony, wymyślony scenariusz, który niejako „rodzi się” w głowie danej osoby, a w takim scenariuszu tym mogą dziać się naprawdę przeróżne rzeczy – dzikie fantazje, czy też perwersyjne myśli seksualne nie są rzadkością. W swoich erotycznych fantazjach każdy może być tym, kim chce, znaleźć się w każdym miejscu, i w nawet najdziwniejszych sytuacjach.   

Psychologiczne kwestie fantazji seksualnych

Fantazje tak naprawdę, zdaniem psychologów, a w szczególności Zygmunta Freuda, mogą być tak samo świadome, jak i nieświadome, a to, co niejako dzieje się w głowie, jest tak samo ważne, jak to, co znajduje się poza nią. Fantazje seksualne to tak naprawdę kompromis pomiędzy tym, co czego podświadomie się pragnie, a tym, na co nie można sobie pozwolić z wielu względów. Mogą nimi być kwestie kulturowe, kwestie ogólnego tabu, czy też po prostu wstyd lub nie możność ich spełnienia przez to, że są całkowicie nierealne.  

Fantazje erotyczne – czy wszystkie fantazje erotyczne są normalne i mogą zostać zaakceptowane? 

Fantazje erotyczne to kwestia tak indywidualna, że ciężko tak naprawdę stwierdzić i nazwać je prawidłowymi lub wręcz odwrotnie. Fantazje seksualne na tematy powszechnie gorszące lub wywołujące szok społeczny, lub też ogólne obrzydzenie są zastanawiające i często wstydliwe również dla samej osoby marzącej o tym. Osoba, która wyobraża sobie czynności powszechnie niedozwolone, krzywdzące inne osoby lub prezentujące wyższość nad daną grupą społeczną, często czuje się źle, ma wyrzuty sumienia oraz sądzi, że ma poważny problem natury psychicznej. Kwestia tego, że najbliższe osoby z otoczenia mogłyby „odkryć” te tajemnice, przerażają daną osobę na tyle, że odrzuca myśli erotyczne jeszcze bardziej, a to tylko powoduje napięcie i frustracje. Należy powiedzieć jasno: nawet najbardziej perwersyjne fantazje erotyczne, jeśli nie są realizowane w rzeczywistości i nikogo nie krzywdzą, nie powinny wywoływać poczucia winy, a wręcz są normalne! Być może istnieje w tej kwestii pewien problem etyczny, jednak dana osoba nie powinna w ogóle się tym przejmować. Wyjątkiem jest fakt, gdy na serio odczuwa się, że została przekroczona jakaś granica, i powoduje to nawet epizody depresyjne — należy wtedy zasięgnąć porady u specjalisty zajmującego się kwestią zdrowia psychicznego i seksualnego. Pogłębiające się wyrzuty sumienia i złe myśli na swój temat naprawdę mogą mieć tragiczny skutek, dlatego powinno się w każdy możliwy sposób temu zapobiegać.  

Czy fantazje erotyczne często się spełniają? 

Odpowiedź na pytanie, czy fantazje erotyczne często mają swój finał w rzeczywistości, brzmi niestety (lub też na szczęście- nie). Większość takich myśli, które można uznać za perwersyjne fantazje seksualne, zostają jedynie „w głowie”, bez żadnej szansy na ich spełnienie. Bierze się to z tego faktu, że są one po prostu albo niemoralne, niezgodne z prawem, krzywdzące innych ludzi, lub po prostu nie pozwalają na to okoliczności życiowe (jak, chociażby pozostawanie w stałym związku).  

Ranking fantazji erotycznych – najlepsze fantazje erotyczne TOP 1-

10. Seks z celebrytą 

Fantazje o seksie z gwiazdą — czy to filmową, czy też gwiazdą sportu, a może fantazje o seksie z politykiem? Wszystkie te myśli erotyczne są powszechnie znane każdej kobiecie! Panie uwielbiają marzyć o intymnych kontaktach z popularnymi osobami, a ich atrakcyjny wygląd fizyczny sprawia, że znani mężczyźni trafiają od razu w kobiece gusta. Gwiazdy filmowe czy też sportowe cieszą się zazwyczaj nienaganną sylwetką, uśmiechem, a także są niezwykle czarujący i uwodzicielscy. Wiele kobiet również niejako „zakochuje się” w danym aktorze, a raczej w roli, jaką odegrał, a później często wyobraża sobie intymne kontakty właśnie z tą odgrywaną postacią.  

9. Fantazja o seksie z sąsiadem  

Fantazje o seksie z sąsiadem również należą do tych bardzo popularnych. W końcu sąsiad to niejako bardzo bliska osoba, prawda? Do tego seks z sąsiadem jest jak najbardziej możliwy do zrealizowania – nie da się ukryć, że jest to „realna”, prawdziwa osoba, z którą ma się częsty kontakt, czy to słowny, czy też nawet fizyczny (w kwestii, chociażby podawania dłoni). Do tego, sąsiad często może pozostawiać np. zmysłowy zapach perfum na klatce, co również wzmaga erotyczne skojarzenia i myśli. 

8. Fantazje o seksie z nieznajomym 

Seks z nieznajomym to również bardzo częsta fantazja seksualna kobiet. Może to wynikać z tego faktu, że tą nieznajomą osobą może być tak naprawdę każdy — przesłuchujący policjant, ksiądz czy wyżej wymieniony sąsiad. Do tego, nieznajomy mężczyzna nie ocenia zachowania kobiety, tylko od razu bierze sprawy „w swoje ręce”. Zdarza się też, że taki nieznajomy w fantazjach jest osobą o bardzo wątpliwej przeszłości.

7. Fantazja o seksie z policjantem/ żołnierzem 

Fantazje o seksie z policjantem czy też żołnierzem to naprawdę popularne fantazje erotyczne kobiet. Nie da się ukryć, że kluczowy jest tu element władzy danego mężczyzny — kobiety wprost uwielbiają facetów, którzy posiadają w swoich rękach władzę — a więc policjantów, polityków, czy inne wpływowe osoby, z których zdaniem liczą się inni ludzie.

6. Fantazja o seksie z księdzem

Kolejna bardzo popularna damska fantazja seksualna. Fantazje o seksie z księdzem są częstsze niż mogłoby się wydawać – i znaczącym czynnikiem, który za to odpowiada, jest fakt, że czynności seksualne z osobą duchowną kojarzą się z czymś złym czy zakazanym. Wprawdzie ksiądz powinien odznaczać się niezłomną moralnością i zasadami, prawda? 

5. Fantazja o seksie z kobietą

Fantazje o seksie z osobą tej samej płci nie są wcale rzadkością. Naprawdę wiele kobiet wyobraża sobie czynności seksualne z innym przedstawicielkami płci pięknej. Ciężko stwierdzić, z czego tak naprawdę może to wynikać – być może jest to dla nich nowość, a być może po prostu zwykła kobieca ciekawość? Jednak samo wyobrażanie sobie takiego homoseksualnego seksu nie oznacza wcale, że jest się osobą biseksualną, czy właśnie homoseksualną. Zazwyczaj fantazje takie, jak i większość pozostałych wymienionych w rankingu nie są realizowane naprawdę. 

4. Fantazje o byciu zdominowanym/ poniżonym

Fantazje o uległości seksualnej zdarzają się naprawdę często! Bierze się to w dużej części z ciekawości, „jak to jest”, jak i również niejako nudy z obecnego pożycia seksualnego. Seks, w którym jest się zdominowanym przez partnera, lub tez odwrotnie — seks, w którym dominuje się nad partnerem sprawiają, że zmienia się całkowicie punkt widzenia o danym związku. Często, nawet pomimo chęci, fantazje te nie są realizowane – niestety nie każdy nadaje się tak naprawdę w rzeczywistości do roli osoby zdominowanej/dominującej nad kimś.

3. Seks w windzie/ sklepie/przebieralni

Czyli po prostu seks w miejscu publicznym. Akt seksualny w miejscu, w którym jest bardzo możliwe, że zostanie się przyłapanym sprawia, że serce wielu kobiet zaczyna szybciej bić😉. Wywołuje to pewną nutkę niepewności, jednak podobnie, jak wiele innych fantazji seksualnych, myśli takie zostają tylko w kwestii marzeń. Czym innym jest kontrolowane wyobrażanie sobie o byciu przyłapaną np. przez ekspedientkę w sklepie, a czym innym jest doświadczenie tego na żywo i przeżywaniu wstydu z tym związanego. 

2. Fantazje o seksie grupowanym

Fantazje seksualne o seksie grupowym mogą dziwić niektóre osoby, jednak są one jednymi z najczęściej pojawiających się. Naprawdę wiele kobiet marzy o tym, by odbyć stosunek seksualny z kilkoma mężczyznami, naraz lub osobno. Wiąże się to niejako z uczuciem chęci silnej męskiej dominacji i faktem bycia poniżonym. Fantazje takie mogą obejmować mężczyzn o określonym wyglądzie, kolorze skóry, a nawet profesji – w końcu można odbyć stosunek seksualny z grupą policjantów lub bandą nieznajomych mężczyzn z osiedla, na którym zabłądziło się podczas nocnego spaceru. 

  1. Fantazje o seksie pod przymusem/fantazje o gwałcie

Czy fantazje o seksie pod przymusem są normalne? Z całą pewnością, zresztą i tak większość kobiet nie chce wcielać ich w życie. Marzenia o seksie z osobą, która zmusza kobietę do odbycia stosunku seksualnego zdaniem badaczy występuje u kobiet najczęściej. Bierze się to z chęci spróbowania czegoś nowego, a także z marzeń o męskiej dominacji. Doskonałym przykładem jest sukces i fenomen takich książek jak „50 twarzy Greya” lub „365 dni”, gdzie przemoc seksualna wobec kobiet i męska dominacja były na porządku dziennym. Należy jednak przyznać, że męscy bohaterowie tych książek są z określonej grupy społecznej, o określonym, atrakcyjnym wyglądzie, przez co są też niebywale atrakcyjni dla damskiej części czytelniczek czy widowni. Należy jednak kategorycznie powtórzyć, że marzenia te pozostają jedynie w kwestii myśli i marzeń – tak naprawdę praktycznie żadna z nich nie chciałaby doświadczyć takiej sytuacji w rzeczystości.

 

Fantazje erotyczne kobiet - ranking TOP 10

10.

Podsumowanie

Ranking fantazji seksualnych kobiet TOP 10. Najczęstsze erotyczne fantazje damskie Fantazje seksualne przedstawione w powyższym rankingu TOP 10 fantazji seksualnych to najczęściej wymieniane marzenia erotyczne kobiet w każdym wieku. Niektóre z nich są bardziej szokujące, inne mniej - trzeba jednak stwierdzić, że w większości sytuacji nie są one możliwe do spełnienia – a większość kobiet nawet nie chciałoby ich spełnić. Teoretycznie, fantazje o seksie grupowym czy dominacji można byłoby zrealizować, jednak należy to dokładnie rozważyć (szczególnie w kwestii swojej własnej psychiki), aby nie żałować później podjętej decyzji, wynikającej z chwilowych pragnień i fantazji seksualnych.