TOP 10 wibratorów. Ranking wibratorów dla kobiet i par

  • Publikacja: 30-12-2022 Zmodyfikowany: 30-12-2022
  • Kategoria: erotyka Liczba wyświetleń: 4493
product-img

Jeśli szukasz takiego produktu jak dobry wibrator, to trafiłeś/aś idealnie. Tylko w rankingu TOP 10 znajdziesz najlepsze wibratory dla kobiet oraz par, które z całą pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Jaki wibrator wybrać? Najlepsze wibratory dla kobiet

Wibratory damskie to bardzo przydatne narzędzie dla naprawdę wielu przedstawicielek płci pięknej. Wibrator erotyczny czy po prostu wibrator łechtaczkowy może wzmocnić lub przenieść wymiar erotycznych doznań na inny poziom. Natomiast dzięki takiemu przedmiotowi, jak wibrator dla par, możliwe jest uzyskanie satysfakcjonujących doznań jednakowo w sferze kobiecej, jak i męskiej. Jaki w takim razie jest polecany wibrator dla kobiet i par , oraz jaki wibrator wybrać, aby cieszyć się w pełni z jego możliwości?

Wibrator do czego służy

Wibrator to elektroniczny masażer erotyczny, który ma za zadanie ułatwić osiągnięcie przyjemności cielesnej. Inaczej można tytułować wibrator jako gadżet erotyczny dla kobiety, mężczyzny czy dla pary, ponieważ może być używany w sumie przez osobę każdej płci. Na rynku dostępnych jest naprawdę sporo przeróżnych modeli wibratorów, w zróżnicowanych kolorach oraz kształtach. Z tego też powodu, powstają takie rankingi jak ten – ranking wibratorów jest bardzo pomocny w wyborze odpowiedniego produktu w gąszczu przeróżnych propozycji. Poniższy ranking pomoże wybrać pierwszy wibrator dla kobiety oraz przedstawi najlepsze modele wibratorów, dostępne zarówno stacjonarnie, jak i internetowo. 

Jak używać wibrator dla kobiet

Jako że wibrator dla kobiet służy dostarczaniu przyjemności erotycznej – solo lub z partnerem, musi być odpowiednio użytkowany, aby osiągnąć zamierzony efekt. Wibratory erotyczne należy używać wyłącznie zgodnie z instrukcją dołączoną do urządzenia, aby uniknąć niepożądanych skutków i uszkodzeń ciała. Wibratory można używać zarówno dopochwowo, jak i analnie – ale jak zostało już wspomniane, tylko zgodnie z instrukcją obsługi. Przydatne produkty, jeśli chodzi o stosowanie takich akcesoriów, jak wibratory dla kobiet, są żele intymne. Dla dwojga, czy też solo – sprawdza się one w każdej konfiguracji. Żele intymne zapewniają dobry poślizg oraz nawilżają miejsca intymne, niwelując otarcia i zwiększając doznania.

Używając wibratora, ważne jest również zachowanie zasad higieny. Po każdym użyciu sprzętu należy go dokładnie umyć, a w szczególności podczas zmiany miejsca jego używania (pochwa/odbyt). Zarazki znajdujące się w sferze analnej mogą spowodować silne infekcje intymne u kobiet, jeśli zostaną użyte bez dezynfekcji. Na rynku dostępne są płyny dezynfekujące i środki dezynfekujące do wibratorów analnych, łechtaczkowych i dopochwowych. 

Rodzaje wibratorów

  •  wibratory łechtaczkowe

Jak sama nazwa wskazuje, wibratory łechtaczkowe służą stymulowaniu łechtaczki u kobiet. Ich nazwa potoczna to tzw. wibratory króliczki, z racji ich kształtu. Spotyka się również często taką nazwę jak wibrator pingwinek. Wibratory łechtaczkowe posiadają dwie wyprofilowane końcówki, służące symulacji zarówno łechtaczki, jak i tej dopochwowej. 

  • wibratory punktu g 

Wibrator punktu g to wibrator zakrzywiony na końcu, dzięki któremu możliwa jest zwiększona stymulacja wrażliwych okolic intymnych. Miejsca te znajdują się na przedniej ściance pochwy. 

  • wibratory jajka/wibratory wirujące jajka 

Są to małe wibratory, służące zwykle stymulacji łechtaczki, jednak zdarzają się również wibratory umożliwiające delikatną penetrację. Taki mały wibrator dla kobiet polecany jest w szczególności podczas gry wstępnej

  • wibratory analne 

Wibratory analne służą do stymulacji odbytu i często wybierane są przez mężczyzn. U kobiet wibrator analny powoduje rozluźnienie mięśni zwieraczy i ułatwia odbycie stosunku seksualnego. 

  • klasyczne wibratory waginalne –

 Wibratory waginalne, jak sama nazwa wskazuje, służą po prostu penetracji waginy i umożliwiają uzyskanie przyjemności seksualnej poprzez drganie.

Ranking wibratorów 2023. Najlepsze wibratory dla kobiet i par.

10. Wibrator na palec Powerbullet Rechargeable Naughty Nubbies Purple

Wibrator na palec Powerbullet Rechargeable Naughty Nubbies Purple

Podsumowanie

Ranking wibratorów przedstawia najlepsze propozycje wibratorów dostępnych w internecie. Każdy z wyżej wymienionych wibratorów można używać zarówno pojedynczo, jak i w dwie osoby, co daje niesamowitą jakość doznań i przeżyć.